Dziękujemy!

2. Rajd Kwidzyński dobiegł końca. Na mecie rajdu i w komentarzach po słyszeliśmy mnóstwo pochlebnych opinii zarówno od zawodników jak i kibiców. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy sprawić radość tak wielu osobom!
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy postanowili zmierzyć się z bardzo wymagajacymi odcnikami, dziękujemy kibicom za odpowiedzialne zachowanie na odcinkach i bardzo bardzo liczne przybycie!
Dziękujemy władzom samorządowym Miasta i Gminy Kwidzyn oraz Gminy Gniew za wsparcie w organizacji tak wielkiego przedsięwzięcia! Liczymy na dalszą współpracę i działania w celu organizacji kolejnych edycji Rajdu Kwidzyńskiego!

Uwaga KIBICE!

W zakładce KIBICE zamieszczony został Informator Kibica w wersji elektronicznej!
Papierowe odpowiedniki dostępne będą w dwóch punktach dystrybucji:
KOZAK Autonaprawa, Mareza ul. Grabowska 7
Mat-Auto, Tychnowy ul. Kwidzynska 1

Informatory będą także rozprowadzane w trakcie w sobotę prologu!

Wspólna runda dwóch cykli

2. Rajd Kwidzyński jest rundą inauguracyjną jednocześnie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza jak i Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur! Szczegóły dotyczące RSMPo znajdziecie w zakładce "Zawodnicy", a informacje o RSPWiM na stronie Automobilklubu Warmińskiego http://www.akwarminski.pl/.

ZAPISY OTWARTE

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na 2. Rajd Kwidzyński! Zawodnicy powinni skorzystać z formularza zgłoszeń na stronie www.masatech.pl - odpowiednie zakładki dla RO i SuperKJS. Regulaminy i inne niezbędne druki dokumentów również na ww stronie.

AK Morski i AK Królewski łączą siły

Organizator rajdu, Automobilklub Morski, wspólnie z Automobilklubem Królewskim łączą siły i razem będą promować Rajd Kwidzyński! Liczymy, że tak nasilona promocja rajdu zachęci zawodników spoza województwa do udziału w naszej imprezie. Przygotowane odcinki z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym rajdowcom i nie możemy się doczekać, aż szersze grono się z nimi zapozna!

ZAPRASZAMY NA RAJD!

2. Rajd Kwidzyński po raz kolejny będzie rundą inaugurującą cyklu Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Pomorza, a jednocześnie klasyfikacja cyklu Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur.
W dniach 22-23 kwietnia na terenie gminy i miasta Kwidzyn oraz terenie gminy Gniew zawodnicy będą mogli zasmakować odcinków na miarę Mistrzostw Polski! Bardzo wymagające trasy, uroczyste rozpoczęcie rajdu prologiem w centrum miasta i niezwykła atmosfera panująca wśród kibiców zapewnią niezapomniane chwile, do których wraca się z uśmiechem na twarzy.
Jeżeli jesteś miłośnikiem rajdów, to nie może tu Cebie zabranąć!
Zawodnicy licencjonowani będą rywalizować na dystansie sięgającym 48km. Zawodnicy SKJS zmierzą się z tymi samymi trasami, lecz na krótszej, maksymalnej dopuszczonej przez PZM, długości 25km.
Mimo iż odcinki będą asfaltowe, to każdy z nich różni się od siebie - od szerokich i szybkich po wąskie i bardzo kręte drogi.
Ślepe zakręty, szczyty i spadania - właśnie to czeka na zawodników na 2. Rajdzie Kwidzyńskim!

Nie czekaj - zapisz w kalendarzu datę 22-23 kwietnia!

22
KWI
2017
Wyniki rajdu
2. Rajd Kwidzyński już za nami! Impreza pozostawiło po sobie wiele emocji i wspomnień zarówno u zawodników jak i kibiców. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami dostępnymi w zakładce 'Zawodnicy'. Osoby które chciałyby przypomnieć sobie jak wyglądała impreza oraz tych którzy nie mogli być z nami zapraszamy do obejrzenia fotorelacji prologu 3MFOTO - LINK
22
KWI
2017
Zaktualizowa lista startowa
W zakładce 'Zawodnicy' znajduje się zaktualizowana lista startwa sekcja 1.
21
KWI
2017
Mapa Parku Serwisowego
Zapraszamy zawodników do zapoznania się z mapą parku serwisowego w zakładce 'Zawodnicy'.
13
KWI
2017
Komunikaty
W zakładce 'Zawodnicy' pojawił się 'Komunikat dyrektora rajdu nr 1 RO' oraz 'Komunikat dyrektora rajdu nr 1 SKJS'. Prosimy zawodników o zapoznanie się z treścią dokumentów.
27
MAR
2017
Otwarcie zapisów
Aby wystartować w 2.Rajdzie Kwidzyńskim należy wysłać zgłoszenie do organizatora przy użyciu formularza zgłoszeń na stronie www.masatech.pl
23
LUT
2017
Start strony rajdu
Zapraszamy na oficjalną stronę Rajdu Kwidzynskiego na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje które pozwolą Wam aktywnie uczestniczyć w imprezie. Zachęcamy do częstego odwiedzania strony i zapoznawania się z pojawiającymi sie informacjami.
© MASATECH 2017