Po Rajdzie

Czwarta edycja Rajdu Kwidzyńskiego została zakończona. Dziekujemy lokalnym władzom, zawodnikom, kibicom i fotoreporterom - impreze uznajemy za kolejny sukces, który niebyłby możliwy bez Was!
Jesteśmy zasypywani relacjami, liczba zdjęć w internecie jest zdumiewająca.
Już nie możemy się doczekać sezonu 2020 - do zobaczenia!

LISTA STARTOWA

W zakładce ZAWODNICY dodana została lista startowa.

LISTA ZGŁOSZEŃ

W zakładce ZAWODNICY dodane zostały:
- Lista zgłoszeń z numerami
- Harmonogramy OA i BK

MAPA RAJDU

W zakładce KIBICE dodana została aktualna interaktywna MAPA RAJDU. Zaznaczone na niej najważniejsze punkty doprowadzą każdego na właściwe miejsce! Do mapy dodane zostaną sugerowane punkty obserwacji aby ułatwić dojazd na odcinki w trakcie imprezy.

4.RAJD KWIDZYŃSKI

Czwarta odsłona rajdowych emocji na terenach Doliny Kwidzyńskiej! Już 13 i 14 kwietnia 2019 na ulicach Miasta Kwidzyn, Gminy Sadlinki i Nadleśnictwa Starogard w Gminie Gniew pojawią się auta rajdowe.
W tym roku nieco zmieniona została formuła imprezy i zamiast tradycyjnego wieczornego Prologu, odcinek miejski odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:00, jako OSTATNIA próba sportowa na której rozstrzygną się wyniki.
Tuż po odcinku OS Kwidzyn, na terenie placu Jana Pawła II zawodnicy odbiorą nagrody.
Wyśmienitą informacją jest powrót do harmonogramu imprezy odcinka Widlice! Zawodnicy bardzo dobrze go wspominają i teraz, dzięki pomocy Nadleśnictwa Starogard i przychylności Gminy Gniew, ponownie zagościmy na jednym z najlepszych OSów w całym województwie!
Nowością jest także dołączenie do grona organizatorów Gminy Sadlinki! Na jej terenach przeprowadzona będzie jedna z prób, a w samych Sadlinkach od godziny 12:30 do 15:00 zobaczyć będzie można stacjonujące auta rajdowe. Mieszkańcy będą mieli okazję zapoznać się z zawodnikami, porobić zdjęcia, a może i nawet sprawdzić jak czuje się zawodnik zapięty w pasy.

Rezerwujcie czas! 14 KWIETNIA 2019 to dzień rajdowy!

UWAGA ZAWODNICY

W zakładce ZAWODNICY dodany został Komunikat ZSS nr 1 i Listę Startową do SEKCJI 2.

UWAGA ZAWODNICY

W zakładce ZAWODNICY dodany został Komunikat Dyrektora nr 1. Wprowadzono informacje o zmianach w regulaminie uzupełniającym i książce drogowej!

KIBICE

W zakładce KIBICE dodana została internetowa wejsa INFORMATORA.

ZAWODNICY

W zakładce ZAWODNICY dodana została lista zgłoszeń i informacja nr 1.

MAPA RAJDU

W zakładce KIBICE dodana została aktualna interaktywna MAPA RAJDU. Zaznaczone na niej najważniejsze punkty doprowadzą każdego na właściwe miejsce! Do mapy dodane zostaną sugerowane punkty obserwacji aby ułatwić dojazd na odcinki w trakcie imprezy.

ZAPISY OTWARTE

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na 3. Rajd Kwidzyński! Zawodnicy powinni skorzystać z formularza zgłoszeń na stronie www.masatech.pl - odpowiednie zakładki dla RO i SuperKJS. Regulaminy i inne niezbędne druki dokumentów również na ww stronie.

ZAPOWIEDŹ

Rajd Kwidzyński po raz kolejny zagości na terenach Powiatu Kwidzyńskiego. Impreza będzie drugą rundą cyklów Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Pomorza oraz Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur.
W dniach 14-15 kwietnia na terenie gminy i miasta Kwidzyn oraz terenie gminy Gardeja po raz trzeci zagoszczą zawodnicy w autach rajdowych! Podobnie jak w poprzednich edycjach rajd rozpocznie się ulicznym Prologiem w centrum miasta!
Drugiego dnia uczestnicy rozpoczą zmagania na odcinkach drogowych na terenach gminy Gardeja i gminy Kwidzyn.
Formuła rajdu nie uległa zmianie - będzie to zarówno impreza rangi Rajdów Okręgowych, dla licencjonowanych zawodników, jak i SuperKJS, dla zawodników bez liecncji sportu samochodowego.
Ważną informajcą dla zawodników SKJS jest fakt, że zaplanowana została maksymalna dopuszczalna przez reglaminy długość odcinów, a rajd w sumie będzie miał 25km prób sportowych!

Zapraszamy do kibicowania, a zawodników do śledzenia strony rajdu - zapisy wkrótce.5
KWI
2019
Mapa dla kibiców
Aktualizacja mapy rajdu w zakładce KIBICE
31
MAR
2019
Aktualizacja strony
Przygotowanie strony pod 4.Rajd Kwidzyński
14
KWI
2018
Lista startowa nr 2
Lista startowa do SEKCJI 2 zakładce ZAWODNICY
14
KWI
2018
Komunikat ZSS nr 1
Ogłoszenie komunikatu ZSS nr 1 w zakładce ZAWODNICY
14
KWI
2018
Lista startowa nr 1
Lista startowa do SEKCJI 1 zakładce ZAWODNICY
14
KWI
2018
Komunikat Dyrektora nr 1
Ogłoszenie komunikatu dyrektora nr 1 w zakładce ZAWODNICY
13
KWI
2018
Informator
Dodanie INFORMATORA KIBICA
12
KWI
2018
Lista zgłoszeń
Aktualizacja dokumentów administracyjnych w zakładce ZAWODNICY
4
KWI
2018
Mapa dla kibiców
Aktualizacja mapy rajdu w zakładce KIBICE
26
MAR
2018
Otwarcie zapisów
Aby wystartować w 3.Rajdzie Kwidzyńskim należy wysłać zgłoszenie do organizatora przy użyciu formularza zgłoszeń na stronie www.masatech.pl
21
MAR
2018
Aktualizacja strony
Przygotowanie strony pod 3.Rajd Kwidzyński
23
LUT
2017
Start strony rajdu
Zapraszamy na oficjalną stronę Rajdu Kwidzynskiego na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje które pozwolą Wam aktywnie uczestniczyć w imprezie. Zachęcamy do częstego odwiedzania strony i zapoznawania się z pojawiającymi sie informacjami.
© MASATECH 2017-2019