ZAPOWIEDŹ

Rajd Kwidzyński po raz kolejny zagości na terenach Powiatu Kwidzyńskiego. Impreza będzie drugą rundą cyklów Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Pomorza oraz Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur.
W dniach 14-15 kwietnia na terenie gminy i miasta Kwidzyn oraz terenie gminy Gardeja po raz trzeci zagoszczą zawodnicy w autach rajdowych! Podobnie jak w poprzednich edycjach rajd rozpocznie się ulicznym Prologiem w centrum miasta!
Drugiego dnia uczestnicy rozpoczą zmagania na odcinkach drogowych na terenach gminy Gardeja i gminy Kwidzyn.
Formuła rajdu nie uległa zmianie - będzie to zarówno impreza rangi Rajdów Okręgowych, dla licencjonowanych zawodników, jak i SuperKJS, dla zawodników bez liecncji sportu samochodowego.
Ważną informajcą dla zawodników SKJS jest fakt, że zaplanowana została maksymalna dopuszczalna przez reglaminy długość odcinów, a rajd w sumie będzie miał 25km prób sportowych!

Zapraszamy do kibicowania, a zawodników do śledzenia strony rajdu - zapisy wkrótce.

21
MAR
2018
Aktualizacja strony
Przygotowanie strony pod 3.Rajd Kwidzyński
23
LUT
2017
Start strony rajdu
Zapraszamy na oficjalną stronę Rajdu Kwidzynskiego na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje które pozwolą Wam aktywnie uczestniczyć w imprezie. Zachęcamy do częstego odwiedzania strony i zapoznawania się z pojawiającymi sie informacjami.
© MASATECH 2017