TUŻ PRZED RAJDEM Od startu imprezy dzieli nas niewiele - w zakładce ZAWODNICY znależć można standardowe dokumenty niezbędne do wypełnienia obowiązków administracyjnych.
W zakładce KIBICE znajdziecie interaktywną mapę rajdu, na której zaznaczone zostały najważniejsze punkty imprezy. Dzieki nim bez problemu traficie na OSy, do Biura Rajdu lub obejrzeć rajdówki podczas Badania Kontrolengo!


5. RAJD ŻUŁAWSKI ! Automobilklub Morski z Gdyni po raz piąty organizuje rajd samochodowy na Żuławach. Podobnie jak w roku 2018, na zawodników czekają wymagające odcinki wzdłuż kanałów na terenie Gminy Cedry Wielkie!
Szczegółowe informacje będziemy dodawać na bieżąco. Zapraszamy do udziału i do kibicowania.


ZAWODNICY - WAŻNE! Dyrektor rajdu wydał Komunikat nr 1 w załącznikach w zakładce ZAWODNICY.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami.


RAJDOWY WEEKEND Rozpoczyna się weekend, w którym zawodnicy w autach rajdowych będą zmagali się z czasem na odcinkach leżących bezpośrednia przy kanałach między miejscowościami Błotnik i Koszwały.
Na starcie rajdu stanie 28 zawodników, którzy w niedzielę 25 marca między godzinami 9:50 a 15:20 pokonają odcinki OS Koszwały i OS Błotnik.
Park Serwisowy zlokalizowany będzie w Cedrach Wielkich na wydzielonej części ul. Pionierów Żuław.
W Marinie Błotnik odbędzie się uroczyste zakończenie imprezy wraz z wręczeniem pucharów dla najszybszych w swoich klasach

Zapraszamy do kibicowania!

RAJDOWCY WRACAJĄ NA ŻUŁAWY ! Automobilklub Morski z Gdyni ma zaszczyt poinformować, że w dniach 24-25 marca 2018 na terenie gminy Cedry Wielkie odbędzie się impreza motoryzacyjna 4. Rajd Żuławski. Będzie to pierwsza runda cyklu Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Pomorza (www.rsmpo.pl) oraz pierwsza runda cyklu Rajdowy Samochodowy Puchar Warmii i Mazur.

26
MAR
2019
Zapisy otwarte
Rozpoczeliśmy zapisy przez portal www.masatech.pl! Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. I termin mija 3 maja, II termin zapisów to 5 maja!
23
MAR
2018
Lista startowa i harmonogram
W zakładce ZAWODNICY dodane zostały dokumenty zawierające instrukcje Odbioru Administracyjnego i Badania Kontrolnego oraz lista startowa z nadanymi numerami zawodników.
22
MAR
2018
Interaktywna mapa dla zawodników
W zakładce ZAWODNICY dodana została interaktywna mapa google, na której zaznaczono najważniejsze punkty rajdu. Zawiera opis tras, ważnych lokalizacji i instrukcje przydatne na zapoznaniu.
21
MAR
2018
Interaktywna mapa dla kibiców
W zakładce KIBICE dodana została interaktywna mapa google, na której zaznaczono najważniejsze punkty rajdu. Znaleźć tam można m.in. lokalizację punktów kibica! Wystarczy wybrać punkt, a nawigacja zaprowadzi Was do celu.
1
MAR
2018
Aktualizacja strony rajdu
Zapraszamy na oficjalną stronę Rajdu Żuławskiego na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje które pozwolą wam na aktywne uczestnictwo w imprezie. Zapraszamy do częstego odwiedzania strony i zapoznawania się z pojawiającymi się informacjami.
© MASATECH 2016 - 2018